Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.03.16, 01:04   #5
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Şuna Hukuk Cübbesi Giydirmeyin Dedik... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
@Aristo valla sana da helal olsun.

Hırsızın hiç suçu yok yani?

(Mehmet olmaz, Ahmet olur, ne fark eder? )

* * *

Hemen herkes hatırlar, zira daha tazedir. Askerin görevleri arasında hem de ilk sıralardaki görevi " Cumhuriyeti korumak ve kollamak ile yükümlüdür" maddesi kaldırıldı.

Birçok kez çeşitli konularda değindim. akp hilafeti getirse kim karşı koyabilecek, nasıl karşı koyabilecek?

Bu en sonki çıkış buna en güzel örnek. Söyledikleri suç. Kendiside biliyor. Yaptırım uygulayacak hangi merci kaldı?

Anayasayı tanımam diyor. Diyor da,
yemini geçtim, şu an bu anayasaya göre o mevkide bulunuyor. Bir bakıma kendini de yok sayıyor.

Dedim ya, dur diyecek hiçbir merci kalmadı.

Yabancı basında; önemli bir gazetede; "Türkiye'ye etkin müdahale edilmeli" diye görüş bildirmiş. Suriyeleşiyoruz mu ne...

Elbette hırsızın suçu var ama sen hırsızların kol gezdiği bir mahallede kapıları ve pencereleri açık bırakır, evine de sahip çıkmazsan...

Dahası...

Hırsınız yaptığı hırsızlıklardan dolayı yargılanmayacağı koruma zırhını ona kendi ellerinle giydirirsen aslında hırsızın suç ortağı olursun.

...

Hepimiz biliyoruz ki muhterem hapiste kahramanlaştırılıp sonra salındı...

Ardından milletvekili ve başbakan oldu...

Sonra da CB.

...

Hapise sokulması gereken birinin önünü CHP açmışsa, bu ihaneti görmezden mi geleceğiz?