Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.03.16, 02:52   #7
StorMAnqeL
Uzman Üye

StorMAnqeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 211
Ettiği Teşekkür: 10156
Aldığı Teşekkür: 8719
Rep Derecesi : StorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Hasta
Standart Cevap: 21. Yüzyılda Cadılık

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sami Mesajı göster
Çocukların yüksek ateş sebebiyle havale geçirip çırpınması sebebiyle, içine kötülüklerin girdiğini düşünüyorlarmış.

Sen bu kadar geri zekalı olursan sömürülmeyi hak ediyorsun demektir.

Geçenlerde Afrika' ya gitmiştim. Bir hafta zor dayandım, geri döndüm hemen. Bunun en büyük sebebi, insanların inanılmaz eğitimsiz olmalarıydı, neden apar topar geri dönmek istediğimi sakin düşününce bu sonuca ulaştım ben.

Bir de şu noktaya değinmeden de geçemeyeceğim. Bu kolları dövmeli hanım, bizde olsa haberin içeriğinden çok, kişisel cinsel tercihleri ön plana alınırdı.

Anahtar kelimeler; Yol ve renkli dövme olurdu.

.

İ dayanmışınız yine belgeslerde izledim inanlmaz pisliğ yeme yeme şkileri iğreç hryerden sinek fışkırıyo o etleri asmışlar kocaman sinekler lavralarını bırakıyor ve eti çoğsu çiğ yiyor elleriyle bir hamura batırarak emin olunki bunlar yoklukla alkalı değil öyle alışmışlar v bizdende sağlıklılar .ben bu haberdeki bebeğe öylesine üzüldümki astım kırzı geçircektim ya ölürse diye endişye düştüm ..pisliklerinin yanında bunlar vijdan fakiri..Bazen diyorumki sömürgeliği hak etmişler ..

Ve kadın gitti!
Seve seve gitti, acıya acıya gitti.
Söküp attı kangren olan ilişkiyi kalbinden ama,
bir daha kimseyi 'O adam' kadar sevemedi.....

İnan Durak Taş
StorMAnqeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
StorMAnqeL'in Mesajına Teşekkür Etti