Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.03.16, 21:54   #4
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8501
Aldığı Teşekkür: 10088
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Müjdat Gezen'den Zaman'a Destek Çağrısı

Müjdat Gezen'e katılmayanları çok iyi anlıyorum ama ben de Müjdat Gezen gibi düşünenlerdenim, Samanyolu, Bugün ve Kanaltürk' e yapılanların da karşısında oldum, olmaya da devam edeceğim, eğer hukuksuzluğa karşıysak tutarlı olmamız ve bütün hukuksuzluklara karşı gelmemiz gerektiğine inanıyorum, evet zamanında işledikleri suçlar büyük ama ben hukuk adına o işledikleri suçlardan yargılanmalarını beklerim, bunların dışında hak gasplarıyla, iftiralarla cezalandırılmaları beni incitir, iyimser düşünceden insana zarar gelmez, Kılıçdaroğlu'nun hep söylediği gibi; '' biz doğru olalım eğri olan zaten belâsını bulacaktır.
Ümit İLTER'de zaten şiirinde söylemiyor mu; en büyük ceza adil yargılanmaktır onlara.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.