Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.16, 01:32   #11
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161533
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: MHP'ye Yakınlığı İle Bilinen Bengütürk'ün Yayını'da Kesildi.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
ReaL

Hele Halk TV' nin ne rezillikler yaptığını, Halk TV' de program yapan tanınmış muhaliflerin nasıl kimi zaman popolarına tekmeyi yediğini, nasıl kimi zaman programlarına müdahale edildiğini hepimiz biliyoruz.

Bu kanalı CHP gerçekten sahiplense ve gerçek muhalif programcılara özgürce program yapma hakkı tanısa şu an olduğundan çok daha yüksek izleyici kitlesine sahip olurdu. Geri zeka kalkıp Ruhat Mengi' yi kapı önüne koyuyor mesela...

Ve bu kanalda program yapanları çoğu para almıyor. Programlara katılan misafirler bile para almıyor. Yahu Uğur Dündar bile 5 kuruş paral almıyor. Hatta cebinden para harcıyor. Ben bu ülkenin muhalif reyting şampiyonu (Star TV' de iken) Ruhat Mengi' ye yaptıklarını biliyorum. Ruhat Mengi' de Halk TV' den para almıyor, tüm ekibinin maaşını kendi ödüyordu. Halk TV' den tek istediği ''programlara müdahale etmeyin''di... Ama ettiler... Yazacak çok şey var... Halk TV aslında rezil bir kanal. Halk muhalefetinin en ileri unsurları bu kanalda para lamadan hatta ceplerinden masraf ödeyerek program bile yapamıyor...

Neyse...

Bu ülkede muhalefet falan yok.

Muhalefet etmeye niyetli olmayanlar da zaten fedakarlık yapmazlar.

Ama en dandik tarikatler bile kendi davalarına bu rezil muhalefet partilerinden çok daha fazla bağlı...
Sinirlerim fazla zıplamasın diye Halk Tv den başka tv izlemem ben. Daha önce de belirttiğim gibi 7/20 bende açık. Yattığımda saatini ayarlıyorum, kendiliğinden kapanıyor, hala uyumamışsam bir 30 veya 60 dakika öteliyorum.

Bazı kişiler kanaldan çıkarıldı. Kişilerin o programlarına, sözlerine de şahit oldum. Kanal her ne kadar CHP ile ilgili denilse de ucundan kıyısından ilgisi var sanırsam. C.Başkanlığı seçimi öncesi Ekmeleddin İhsanoğlu hakkında aykırı yorum yaptırmadılar.. Bu normal mi? Bence normal. Her kanalın bir yayın politikası vardır, olmalı da...

Bir kişi gelip kanalı esir almamalı, aldırılmamalı.. Ruhat Mengi ne istemiş de kanaldan gönderilmiş?

* * *

Sürekli herhangi bir konuda muhalefet yok deniliyor. Ben buna şiddetle karşı çıkıyorum. Herkes plajlarda güneşlensin, kışın kayak yapsın, yapılabilecek herşeyi milletvekillerinden beklesin. Böyle bir dünya var mı?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.