Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.16, 03:24   #15
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39534
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: MHP'ye Yakınlığı İle Bilinen Bengütürk'ün Yayını'da Kesildi.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Yazının yarısına kadar okudum sıkıldım bıraktım. Kocakarı dedikoduları gibi...

Ağda reklamıymış, yahu reklam veren yok. Arada bir bazı programlarda büyük kuruluşlardan reklam geliyor o kadar... Kanalı pek izlemediğin belli..

Dekor yapmamışlarmış... Neyle yapacaklardı? Gece gündüz o rezil reklamları izleyen benim.

Kanala gelir elde etmek amacıyla; Bekir Coşkun, Uğur Dündar ve 4 kişinin daha kitapları (Toplam 6 adet) 99 liraya 6 ay taksitle satılıyor.

Kim aldı?

* * *

Sadece Şaban Sevinç değil, Barış Yarkadaş, Eren Erdem'de diğer belediye başkanları da kanalda reklamını yaptılar. Bunda şaşılacak ne var?

Memleketinden bile milletvekili seçilemedi demişsin. "Bile" kelimesi fazla olmuş

* * *

Kendini herşeyin üzerinde görüp, diyet istemeyeceksin.
Ruhat Mengi' nin babası zaten AP kökenli. Ama kadın Vatan' dan sepetlendi... Yetmedi, Star TV' den sepetlendi...

Ama kadın asla yamulmadı, yumulmadı... Aklı parada olsa yamulur, yumulur ''yetmez ama evetçi'' olurdu...

O kadar parayı, kariyeri elinin tersiyle itti.

Halk TV' ye bedavaya reyting rekoru kıran programlara başladı ama salak Şaban kadını sepetledi ha!..

Halk TV hala Şabangiller' in elinde...

İşte bu yüzden de Halk TV' den gerçek muhalif bir kanal olmaz.

...

Bu Şaban Sevinç' ten inek Şaban bile olmaz ama bu düttürüleylalar küçücük akıllarıyla muhalefet yapmaya kalkınca da işte böyle oluyor.