Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.16, 04:22   #17
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45967
Aldığı Teşekkür: 39531
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: MHP'ye Yakınlığı İle Bilinen Bengütürk'ün Yayını'da Kesildi.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Doğru dürüst CHP yi eleştirdiğim olmamıştır.

Zira herşeyin bir zamanı olması gerektiğinde inananlardanım.. Ayakta ayakkabı yokken, lüks kravat peşine düşülmemeli.

Sözlerim meclisten dışarı; sol düşüncede olan kişilerin büyük bir çoğunluğu kendini beğenmişlik hakimdir, çoğu şeye itiraz eder, herşeyi en iyi kendi bilir vs. vs. İşte bu nedenlerle de aynı çatı altında birleşilemez, birleşilse de çok çabuk çatı çatırdar.

Yavrusunu yiyen canavarlar gibiyiz. Velhasıl, şikayet edilen akp bizi daha çoook yönetir.

* * *

Adama da ha bire salak salak deyip hakaret etme yahu.
Abi; bana kalırsa sen benden daha çok CHP' yi eleştiriyorsun ama bunu içinden yapıp, açıkça yazmıyorsun.

Ben hayatımda hep boykotçu oldum. Son 2 seçimde ise CHP' ye ve CB seçimlerinde de CHP adayı Ekmelettin denen islamcıya oy verdim. CHP' liler plajlarda bira içerken onlara bile CHP'li olmamama rağmen memleketlerine gidip CHP' ye oy vermelerini söyledim. Ben tatilimi yarıda kesip bir sürü masraf yapıp Ankara' ya oy kullanmaya gittim. Haziran' da yurt dışından oy kullanmaya geldim. Kasım' da yine işi gücü ve geliri bırakıp bir sürü maddi kayıba rağmen yine CHP' ye oy verdim...

Şu rezil CHP' ye oy vermek için bu kadar fedakarlık yapan kaç kişi var bu ülkede?

...

Bunları bilen yakınım bir CHP' li de ki kendisi süper (!) bir laiktir... Tatili bitince Ankara' ya döndüğünde bana ''o kadar fedakarlık yaptın da ne değişti'' diye benle alay etmişti...

...

Valla ben CHP' ye saldırmayı kendime hak bilirim.

Süper laik CHP' li, kıçını kaldırıp son 3 seçimde oy vermiyor; ben CHP' li olmadığım halde para, pul, zaman, zahmet demeden gidip CHP' ye oy veriyorum...

...

Hakkımdır... Her fırsatta CHP' ye kroşeyi geçiricem...

Bak yemin etmiştim bir daha CHP' ye oy vermeyeceğim diye... Ama biliyorum yeminimi bozup yine oy verirsem kendime şaşırmam.