Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.16, 05:29   #9
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39626
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Müjdat Gezen'den Zaman'a Destek Çağrısı

Bu demeci Müjdat Gezen mi vermiş ya da vermemiş mi bilemem ama daha dün Zaman gazetesi denen pisliği o yargısız infazları nedeniyle yerden yere vuranların bazıları sırf ''demokrasi'' ve ''basın özgürlüğü'' adına şimdi desteklemeye kalkıyor...

Ne çabuk unutuldu bu pisliğin AKP ile el ele verip masum insanlara karşı açtığı rezil kampanyalar?

...

O uydurma videolar, o uydurma mailler, o uydurma mektuplar, o uydurma haberler, o uydurma rezillkiler...

Binlerce insana AKP ile birlikte sırf ABD karşıtı muhalefeti yok etmek için en adi komploları düzenlediler...

...

Bu pislik dün AKP ile birlikte bu ülkenin içine etmişti...

...

Şimdi AKP ile saç saça, baş başa oldular diye kimse benden bu rezilleri desteklememi beklemesin...

Şimdi kalkıp bu reziller ''basın özgürlüğü'' ve ''demokrasi'' adına destekleyeceğime ölürüm daha iyi.

...

Bu pisliğin bu ülke vatanseverlerine neler yaşattığını balık hafızalılar unutmuştur ama ben unutmadım...

...

Bunlar AKP ile güç ve iktidar savaşına girmeseydi belki inanmayacaksınız ama bu ve benzeri forumlar bile kalmayacaktı...

Ben bu rezillerin öteki rezillerle olan kavgasını zevkle ve taraf tutmadan izliyorum.

Bir rezil, öteki rezil ortağını ezerken taraf olandan demokrat, vatansever falan olmaz... Kendinizi hukuk, adalet, basın özgürlüğü falan diye kandırmayın!

...

Binlerce insanı AKP ile birlikte hapse doldurup hukukun içine edenlere üzülenlerle bu ülkeye demokrasi falan gelmez.

...

Kafayı mı üşüttünüz de demokratlık, adaletçilik falan oynuyorsunuz?

...

Bırakın bir birlerini yesinler.

Size mi kalmış 17 Aralık' a kadar bu millete kan kusturanları sırf bugün AKP ile kavgallar diye desteklemek?

Aymaz mısınız siz?

Fıttırık mısınız?