Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.16, 17:27   #37
Dilem
» Angel Fall «

Dilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 10150
Aldığı Teşekkür: 9692
Rep Derecesi : Dilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Siz En Son Ne Zaman Bir Kitapçıya Gittiniz ?

Son 1 hafta içinde 5 kez gittim
2 kitapçı 3 d&r şubesi keşfettim Okuyacağım kitapları toplu almak zorunda olduğum için, herzaman önceden hazırlanmış listelerim olur. Bazen de yeni çıkanlar reyonuyla baya haşır neşir olurum.
Yaşadığım yerde fotokobi çektirmek için, tesadüf girdiğim bir kırtasiyeci de, bir köşede 1 avuç kitap olduğunu gördüm. Bakındım; Tangled serisi 1. kitap Emma Chase - Karmakarışık dikkatimi çekti, satın aldım.
5 gün Antalya' daydım. Hem gezdim hem de gittğim avmlerde D&R şubelerine dadandım.

Deborah Meyler - Kitapçı Dükkanı (Yeni çıkanlar Reyonun da dikkatimi çekti.)
Wendy Higgins - Sweet Evil serisi 3. kitap Tatlı Hesaplaşma
Emma Chase - Tangled Serisi - 2. kitap Darmadağınık 3. kitap Sıkı Fıkı
Sydney Landon - Danvers serisi 3. kitap Her Yerde Sen
Mia Sheridan - Leo

Son akşam gezinirken tesadüf farkettiğim kitapçı ( keşke daha erken farketseydim dedim ) zamanım az olduğu için fazla bakamadım. Kitaplara göz gezdirdim sadece 1 tane aldım. Zamanım olsa ilgimi çekebilecek çok kitap vardı.
Stefanos Dandolos - Şeytanın Dansçısı (Konusu ilginç geldi. Osmanlı' dan Fransa' ya bir çok ülkede tanınan ve gittiği yere kötülük getiren, meşhur bir dansçıdan bahsediyor. Arka kapakta yazılana göre Osmanlı' ya çökmeye başladığı dönemde uğramış. Osmanlı bidaha toparlayamadı, sanırım dansçının ziyaretiyle bütün şanslarını kaybetti Saraylarda bazı kadınların ülkelerin dağılmasında, geri planda ne kadar etkili oldukları düşünülünce...)

8 kitap satın aldım, henüz 2 tanesini bitirebildim.
Emma Chase - Karmakarışık konu erkeğin bakış açısıyla yazılmış komik bi kitap.
Mia Sheridan - Leo konusu güzeldi. Uyuşturucu bağımlısı bir annenin elinden alınan küçük bir kız ve yaşam öyküsüne sığdırdıkları.

Kitaplar hakkında Spoiller vermeyi düşünmüyorum Konularını okuyup öğrenin Zevki orada.
Dilem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Dilem'in Mesajına Teşekkür Etti.