Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.16, 00:48   #28
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 987
Ettiği Teşekkür: 46022
Aldığı Teşekkür: 39595
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Müjdat Gezen'den Zaman'a Destek Çağrısı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Bu konuya yorum yapan arkadaşların Yeni Akit, Yeni Şafak, Zaman gibi gazetelerin ne menem olduğunu çok iyi bilir. (Bence de gazete değil de, tanımlamak gerek illaki)

Bunu önce bir bilelim.

Herhangi bir konuda tartışırken siyaha beyaz denilmediği sürece kimseye sert uslüp kullanmam, zira burada her zaman birlikteyiz. Arkadaş da sayılırız.

Mariapuder'in bir yerden alarak eklediği yazılı görseli; aynen yazıyorum;

"Hiçbir suçu yokken 19 unda katledilen Ali İsmail Korkmaz’a terörist – ateist diyen Zaman için üzülecek kadar ne gerizekalı ne de hümanistim!"

Yakışıyor mu hiç? O gerizekalı yerine onlarca kelime kullanılabilinir...

* * *

Rosebud'un görüşlerine katılıyorum dediydim. Hala da öyle... Bazı arkadaşlar burada içinden her geçeni rahatlıkla yazabiliyor. Ben yazamıyorum. Yaşadıklarımın, gördüklerimin bazı kısımları illaki bende kalmalı. Her doğru, her yerde paylaşılmaz...

Yoksa, Zaman gazetesinden benden daha çok nefret eden yoktur...

Asıl rakip bu değil, gölgesi ile uğraşılıyor.
Son cümlen zaten meselenin özü...

Ama unutmayalım ki bu Zaman gazetesi ve Cemaat medyası 17 Aralık' a kadar Akit ile hep benzer manşetler attılar ve benzer politikalarla yayın yaptılar.

Senin her şeyi düşündüğün gibi yazamadığını elbette anlarım.

...

Cemaat ve Cemaat' in olanakları CIA tarafından bu ülkede NATO şemsiyesinden çıkan orduyu ve diğer kurumları hizaya getirmek ve yeniden ABD şemsiyesi altına sokulmak için tepe tepe kullanıldı. Bu Cemaat ile Tayyip ve AKP' nin önü açıldı...

Mesele budur...

Şimdi artık onlara CIA (ABD) ihtiyaç duymuyor ve ortalıkta parazit yapmasınlar diye deliğe süpürülüyor.

...

17 Aralık' a kadar bu ülkede CIA operasyonları yapan bir cemaate artık ihtiyaç kalmadı...