Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.16, 02:05   #33
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161480
Aldığı Teşekkür: 177590
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Müjdat Gezen'den Zaman'a Destek Çağrısı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ChopperTT Mesajı göster
Hadi iktidara muhalif olmak için PKK'yı destekleyelim.

Olur mu sizce? Olmaz. "Zaman" için de olmaz işte. Müjdat hocamda yaşlandıkça saçmalayan tiyatrocular kervanına katılmış desenize Levent Kırca gibi.
HDP ye Kasım seçimlerinde oy verenlerin arasında akp li de vardı, chp li de... Toplumdan soyutlanmış biri değilim. Konuşkanımdır da, herkes ile, herkesim ile rahatlıkla konuşabilirim. Sürekli alışveriş yaptığım; sadece alkol satan büyük bir işyerinin sahibi yıllarca CHP ye oy vermiş. Ne zaman yanına gitsem, illaki siyaset açılır. 2 dönem akp ye oy verdiğini söyledi, bir sürü de gerekçe saydı. En son konuştuğumuzda, son seçimlerde oyunu HDP ye verdiğini söyledi. neden diye sorunca, "akp nin yolsuzluklarından hesap sorulsun diye verdim" dediydi.

PKK dedin, sınıfta kaldın Chopper, o nedenle senin bu akıl almaz kıyasına yanıt verilecek gibi değil.

Anlayabilmen için; Habur'da kurulan mahkemeleri vs. düşün derim.
* * *
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Yanlış anlaşılmasın yanıt yazacağım diye yanlışlıkla ChopperTT arkadaşa teşekkür ettim.
Ne yazacağımı da karıştırdım toparlayınca dönerim.
Benim takip ettiğim her konuda, konu kızışmadığı sürece, o mesajı okudum manasında teşekkür ederim. Sen de öyle yap

* * *

En içten samimiyetimle belirtiyorum.

İki seçenek sunulsa;
a
: akp
b:....... düşünmeden, tereddüt etmeden "b" şıkkını seçerim.

Anladın mı? Chopper abim..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.