Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.16, 02:48   #38
ChopperTT
Tam Üye

ChopperTT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 18
Ettiği Teşekkür: 1752
Aldığı Teşekkür: 2381
Rep Derecesi : ChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevher
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Müjdat Gezen'den Zaman'a Destek Çağrısı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Chopper; (isminden bayağı müzdaribim, "o" mu iki kez, "p"mi iki kez yazılıyor bir türlü ezberleyemedim. )

Açılan o devasa hendekler nedeniyle kaç kurban verdik? O hendeklerin açıldığından haberleri vardı, yığınak yapılan silah ve mühimmatlardan da.

Şimdi konuyu buraya getirirsek, işin içinden çıkamayız...

Tavşana kaç, tazıya tut... Filler tepişiyor, arada çimler eziliyor.

Düşmanın niyeti ve istekleri bilinince savaşılması daha kolaydır. Yani; tedavi etmek için, önce hastalığı tespit etmek gerek... En azından bir tarafın hastalığı biliniyor.
Doğru abi. Ben nedense son zamanlarda Karma'nın hakkaten var olduğuna inanmaya başladım.

Tek tek herkesin cezası kesilecek birgün. O konularda da hiç rahatsız değilim.
Bakarsın bunlar gider başkası gelir. Olmadı birşeyler olur birileri hastalanır. Daha da olmadı bir 3. dünya savaşı bu salgını kökünden çözer.

Martin L. King Jr.
ChopperTT isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ChopperTT'in Mesajına Teşekkür Etti.