Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.16, 08:58   #34
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131067
Aldığı Teşekkür: 42525
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: MHP Kime Çalışıyor? | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi dil-edebiyat Mesajı göster
Bu ülkeyi ABD şemsiyesi altına sokan biz değiliz, milli şef... Onu mecbur eden de büyük devrimci önderlerinizden, milyonlarca insanın ölümünün baş sorumlusu Stalin. Nedense çizik plak gibi aynı şeyleri tekrarlamaya bayılıyorsunuz.

Anladım ki kaleler yıkılır ama sizin dayanaksız önyargılarınız yıkılmaz. Bu konuyu daha fazla uzatmadan size veda ediyorum.

Acik olarak söylemis olayim, Milliyetciligi ve Din´imizi sizlere birakmis olsak, Imam degil ***** yetistirmeye baslayabilirdik!.

Acaba MHP daha neleri Helal kildi?.

Iyi yani, Önyargi deyip konuyu kapatmiya calisiyorsun!.

Yahu bunlaridami göremedin, yoksa görmek istemedin?.

1980 Senesinden evvelde Dünyadaydik, "yeni nesil" olarak ordan burdan kulaklarimizi doldurmadik, kendi gözlerimizle gördük!.

Akilan kanlardan bahsetmissin, Satilan Topraktan ben sana bahsedeyim!.

Belkide Arsivimde daha görmedigin cok delil var!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.