Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.16, 23:14   #50
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131136
Aldığı Teşekkür: 42554
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: MHP Kime Çalışıyor? | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi alkanaga Mesajı göster
Her malın seveni de yereni de vardır elbet... MHP'nin kime çalıştığını yaşayıp görecez....
Vallahi yeteri kadar buradan gördüm diyebilirim, kendim icin.

Torba yasalarinda Ellerini kaldiripta, Sapiklarin bile Din´leri geregince yasamalarina karsi gelenler cezalandirabilinecek!.

Onun haricinde, ben bu bilgilere kolaylikla 2500 Kilometre uzakliktan ulasabiliyorsam, büyüteclemi aramis oluyorum?.

Hadi hepsini ES gectimde, suna ne denilebilinir?.

Bu piyasaya duyurulduktan sonra, halen Torba yasalarda EL-Kaldirmalari, biraz fazladan süpheli?.

Yahu MHP üzerine o kadar bilgi verdin´ki, sanki Gerdege girme düsünceleri aklimizdan geciyor.

Neyse, en azindan 2009 senesinden beri, Kara AKP´li olmadigim ortaya cikmisti.

Demek istiyorum´ki, her gördügümle AKP gibi gerdege girmiyorum, yeni ölcek piyasaya getirdi AKP bu yönden.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.