Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.16, 23:17   #51
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39584
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: MHP Kime Çalışıyor? | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi dil-edebiyat Mesajı göster
Bu ülkeyi ABD şemsiyesi altına sokan biz değiliz, milli şef... Onu mecbur eden de büyük devrimci önderlerinizden, milyonlarca insanın ölümünün baş sorumlusu Stalin. Nedense çizik plak gibi aynı şeyleri tekrarlamaya bayılıyorsunuz.
Sevgili Aristo. Anladım ki kaleler yıkılır ama sizin dayanaksız önyargılarınız yıkılmaz. Bu konuyu daha fazla uzatmadan size veda ediyorum.
Milli şef derken? Kim bu milli şef? Ben olmadığıma göre sizin zİhniyetinizden çıkarak İnönü olduğunu (?) var sayıyorum. Eğer yanlış anlamadıysam Türkiye' nin emperyalizmin uydusu olmasının suçunu Menderes' e değil, İnönü' ye yüklüyorsunuz.

Bu ''milli şef'' ve ''ABD şemsiyesi altına sokulma'' olayını muğlakta bırakmadan açıklamanızı bekliyorum.

Bana /bize ''dayanaksız önyargılar'' gibi bir suçlama ile gelirken asıl bunu kendiniz yapıyorsunuz... Stalin nerden bizim ''devrimci önderlerimizden'' olmuş? Bu ülkede küçük bir stalinist ahmak var diye kendi kafanızdan bir genelleme yaparsanız, bu aslında sizin ne kadar önyargılı olduğunuzu gösterir.

Siz Stalin' in Sovyet solu üzerinde de bir tiran olduğunu ve yüz binlerce Sovyet sosyalistini katlettiğini sanırım bilmiyorsunuz...

...

Her nedense sizi okudukça MHP' nin asla ama asla AKP' nin kuyrukçusu olmaktan vaz geçmeyeceğini düşünüyorum.

Sola karşı o kadar ön yargılısınız ki, sırf ''aman sol olmasın'' diye AKPvari argümanlar kullanıyorsunuz. Ha zaten Haziran seçimlerinde de her şeye hayır diye diye diye sayenizde Kasım seçimleri oldu ve yine sayenizde AKP kazandı.