Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.16, 23:54   #10
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28192
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: "Atlayacaksan Atla" Dediler, İntihar Etti.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Otilia Mesajı göster
Istanbula geldim.
Uc kere okudum ayrica. Anlama sorunum yok sadece anlamak istemedim.
Normal bi psikolojide olmadigindan insan olurken "ah insanlar benim yuzumden trafik sorunu yasamasin sessiz sakin intihar edeyim " demez.
Birazcik empati ve uzgunluk beklerdim.
Bunu yapamayanlar hastadir net.
Bence siz hala okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Beş kere daha okuyun, belki anlarsınız. Ben trafikte radyosunu açmış, arabasıyla anadolu yakasından avrupa yakasına çay içmeye gidenlerin trafikte beklemelerinden bahsetmiyorum. O trafikte hastaneye yetişmesi gereken başka bir insan da olabilirdi diyorum. Hatta belki vardı. Ölecek olan hastaya, "dur şimdi ölme birisinin boğazda intihar edesi geldi mi" diyecekler? Ambulansta hasta olan sizin ailenizden biri olsa? Sanırım empati konusunda sınıfta kaldınız. Söylediğimi anlamayanlar anlama özürlüsüdür bu da gayet net.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.