Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.03.16, 00:05   #15
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28194
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: "Atlayacaksan Atla" Dediler, İntihar Etti.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Otilia Mesajı göster
Ihtimaller uzerine konusuyorsun?
O durum olsaydi zaten habere eklenirdi o zaman bende kinardim.
Bende diyorum ki adam ne yasamis ki bunu yapmis.
Sen normal psikolojide bir insansin bunu durduk yere yapabilir misin? Adam hatali olabilir ama elinde degildi.
Cok sacma ya biri siyasete biri trafige bagliyor.
Vicdaniniza donun biraz. Insan olun.
Ben anlama ozurlu olmaya raziyim .

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Elbette ihtimal üzerine konuşacağım. Habere eklenmemesi olmadığı anlamına asla ama asla gelmez. Yahu her intihar edecek olan köprüye mi çıksın Otilia bu ne abuk sabuk bir düşüncedir. Köprüyü kapatalım onlar atlasın o halde. Psikolojisi bozulan evinde intihar etsin, banane ne yaşadığından. Anlama konusunda sıkıntı çekiyorsan anladıktan sonra yorum yaz Otilia. İntihar edenlerin psikolojisini bütün İstanbul insanı düşünmek zorunda değil.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.