Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.03.16, 14:14   #29
Sami
Düz Adam

Sami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 903
Aldığı Teşekkür: 3231
Rep Derecesi : Sami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: "Atlayacaksan Atla" Dediler, İntihar Etti.

İntihar eden vatandaşın görüntülerini izledim. Son derece ağır depresyon içinde olduğunu fark ettim.

Hiç mi zor zamanlarınız olmadı ? Hiç mi onaylanmak, takdir edilmek istemediniz ?

Hepimiz, kendimizi birimizin yerine koyarak düşünebilecek kadar duyarlı olmalıyız, bence toplumsal kalkınmanın yolu da insani değerlerimizin artırılmasından geçmektedir.

Geçenlerde Bangkok' daydım, takside. Sadece bir kavşağı geçebilmek için net bir saat bekledi şoför, en ufak bir hayıflanma ve keyifsizlik belirtisi göstermedi, arada milimetre boşluk bulmaya çalışmadı. Ön camda büyük buda resmi.

Sonra, ne buluyorsun uzaklarda diyorlar. İnsanlık buluyorum. Adam gibi davranıyor insanlar. Güleryüz gösteriyorlar çevrelerine.

Bunun maddi durum ile ilgisi yok. İnsanlık ile ilgisi var.

.
Sami isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Sami'in Mesajına Teşekkür Etti.