Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.03.16, 05:11   #35
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131088
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: "Atlayacaksan Atla" Dediler, İntihar Etti.

Hayatta her problem cözülebilecek diye bir sart yok.

Sadece Kana susamis sahislara kizipta, bir Mahluku ölüme tesvik etmek, biraz fazla olmus.

Hadi birisi caresizlik yüzünden oraya cikmista, Trafik neden kilitleniyor?.

Demekki Millet Monoton yasaminda, her hangi bir osuruguda abartip, Bir damla kan görebilmek icin, bütün trafigi kilitliyor.

Taze trafik kazalarida gördüm hayatimda.

El fenerini kapip, Kamyon altinda Ceset bile aradim, Kamyon söförü Konusacak vaziyette olmadigi icin.

Polis emniyeti saglayana kadar, Kaza yerini bile emniyete aldim.

Aralarinda bazilari cikiyor öyle.

Kasap´a gidip, Domuz kani onlara göndermek geliyor icimden.

Sadece baskalarini degil, kendilerinide tehlikeye atiyorlar.

Bir keresinde, bende feci trafik kazasi yaptim, sadece önümdeki Kan acligini gideremedigi icin.

140 ila 160 Km hizlan, otobanda savruldum, Sabah trafigi dolu olmakla üc seridi delip, sag taraftaki demirlere carptim.

Trafige ters olarak otobanda kaldim.

Kendimi toplayip bir kac telefon yaptiktan sonra, Polisin otobani kapatmasindan vaz gecip, geri geri bir kac kilometre yol tepip, bir dahaki parka girdim.

Dogru, Toplum olarak Hasta bir toplumuz.

Birkac Kurus Menfaat icin, Can almaya bile yelteniyoruz.

Bu sadece Köprüden atlayipta Intahara kalkanlar degil.

Is hayatimizda bile, Birkac kurus Menfaat icin, Fitratlarina ölümü yazmaya razi oluyoruz!.

He bastan söylemis olayim.

Üzerine cekipte kizan olursa, buyursunlar.

Zaten onlara yardim edemem!.

Biraz düsündürmüs olmussam, bu bile bir adim??????!!!!!!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.