Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.03.16, 21:35   #25
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Özel Mesajların Adminler Tarafından Okunup, Okunamadığına Dair Açıkl

Şu an çoktan çökmüş bulunan bir forumda admin olduğum halde bir başka admin benim bir üye ile aramda geçen siyasi diyaloğu özel mesajlaşmalarımdan okumuş, sonra da bunu bana tehdit vesilesi olarak kullanmıştı. Öteki adminin siyasi yapısını tahmin edebilirsiniz... Zaten bunlar özele burun sokmaktan büyük haz duyarlar...

Ben burda özel mesaj okunduğunua asla inanmadım ve kimse de beni inandıramaz.

Vbulletin forum yazılımında (diğer forum yazılımlarının da çoğunda) forum sahipleri isterlerse foruma ek bir yazılım ekleyip, üyeler arasındaki özel yazışmaları okuyabilirler.

Ben epey bir zaman önce, şimdi hatırlamadığım bir sorundan dolayı Real' e benim PM' lere girip, yazışmaları okumasını istemiştim... Ta o zaman bana ''biz foruma özel mesaj okuma yazılımı eklemedik o nedenle okuyamam; bu forumda bu eklentiği kullanmıyoruz'' diye cevap vermişti...

Ama özel mesajlaşmalar nedeniyle sorun çıkarsa, üyeler o mesajları yönetime bildirir ve gereğinin yapılmasını isteyebilirler.

...

Burası kaliteli ve özel yaşamın gizliliğine saygı gösteren bir forum.

...

Ama kurucuları ve üst yöneticileri arasında cemaatçiler ve akforumcular olan forumların hepsinde bu eklenti vardır ve zevkle özel yazişmaları okurlar.

...

Buranın bir ayrıcalığı da zaten özel hayatın gizliliğine gösterilen saygıdır.