Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.16, 00:24   #831
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161595
Aldığı Teşekkür: 177628
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Futbol Karşılaşmaları Sonuç Tahmin Yarışması (2015 - 2016)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
@ReaL, siz gariban erkekler mi? Mağduriyet yani Kimin vatandaşı

Sen o kadınlarla bizi karıştırma Onlar inan ki hak ediyorlar. Etmeseler, kendilerini insan yerine koyan bir şahsiyete karşı olabilirler mi. Bizi aynı kefeye koydular mı saldırganlaşırız
Yahu Asena, sende yaptın beni bir bebek.

Kadın kısmının her türlüsü ile muhatap oldum... Bazıları var ki, dinlen dinlen kaç... Bazıları da bir o kadar masum.

Yiyor dayağı, gözü kaşı şiş... Bir iki saat sonra sakinleşince, yine evinin yolunu tutuyor duuuu... Şimdi kanunlar değişti, artık şikayetçi olmasa da kamu davası olarak ifadesi alınıyor.

Kadın barınma evlerinin sayısı da çoğaldı, barınma evlerinde kalabilme şartları da kaldırıldı gibi, yok denecek kadar az.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.  
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.