Konu: Sana Ne?
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.16, 03:24   #6
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1009
Ettiği Teşekkür: 46693
Aldığı Teşekkür: 40214
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Sana ne?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Bu tür tepkileri koymak için biraz geç kalınmış. Muhalefet olunacaksa o zamanlar olunacaktı. Şimdi buradaki tepki sadece 8 Mart için yapılmış. Günün anlam ve ehemmiyeti babında. Benim anladığım bu.

Tüm bunlara rağmen imam yine bildiğini okuyor. Önemli olan da imama bildiğini değil bildirdiklerimizi okutabilmek olmalı amaç. Bunu yapabilecek muhalefet de yok.

Bugün bilmem kaçıncı defa CB' nin yüksek okul diploması muhalif manşetlere düştü...

Uzun' un mezun olduğunu iddia ettiği okulun yıllıklarında Uzun' dan eser yok...

MHP' li bir milletveili yıllardır ''ben onun üniversite diploması olmadığını iddia ediyorum ama bana dava açmıyor'' diye veryansın ediyordu...

...

Çıkışlar bireysel olunca neticesi de olmuyor ne yazık ki...

Peki bu muhalefet partİlerİ olacak rezalet kulüpleri neden meclise bir önerge verip CB' nin gerçekten CB sıfatlarına sahip olup olmadığını kesin bir şekilde belirleme gereği duymaz?

...

Sevsinler böyle muhalefeti...

...

Muhalif medya ve muhalifler belgeleriyle adamın CB olacak eğitim düzeyinde olmadığını anlatıyor ama muhalefet olacak partiler es geçiyor!