Konu: Sana Ne?
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.16, 03:43   #7
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Sana ne?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Bugün bilmem kaçıncı defa CB' nin yüksek okul diploması muhalif manşetlere düştü...

Uzun' un mezun olduğunu iddia ettiği okulun yıllıklarında Uzun' dan eser yok...

MHP' li bir milletveili yıllardır ''ben onun üniversite diploması olmadığını iddia ediyorum ama bana dava açmıyor'' diye veryansın ediyordu...

...

Çıkışlar bireysel olunca neticesi de olmuyor ne yazık ki...

Peki bu muhalefet partİlerİ olacak rezalet kulüpleri neden meclise bir önerge verip CB' nin gerçekten CB sıfatlarına sahip olup olmadığını kesin bir şekilde belirleme gereği duymaz?

...

Sevsinler böyle muhalefeti...

...

Muhalif medya ve muhalifler belgeleriyle adamın CB olacak eğitim düzeyinde olmadığını anlatıyor ama muhalefet olacak partiler es geçiyor!
Bende onun üniversite mezunu olduğuna inanmıyorum. Kaldı ki muhalif partilerde inanmıyor ve verecekleri soru önergesinin de cevapsız kalacağından emin oldukları için vermiyor diye de düşünebiliriz.
Ama verilmesi gerekiyor gerçi verilse de adamlar kılıfına uyduruyor.

Kısaca şunu diyebiliriz mecliste muhalefet partisi yok.

Bizler burada yorulduğumuzla kalıyoruz.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.