Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.16, 18:11   #7
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8500
Aldığı Teşekkür: 10086
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yalçın Küçük, Doğu Perinçek Düellosunda 'Hendek' Kavgası

Ben izlememiştim biraz önce tekrarını izledim, daha doğrusu izleyemedim, yarım saat dayanabildim Perinçek'in dönekliğine ve yağdanlığına.
Zavallım AKP'nin kendisiyle birlikte PKK'ya karşı savaştığını zannediyor, yahu adam PKK ile vatan millet için savaşmıyor ki, tek derdi bu bahaneyle IŞİD'e alan açabilmek, aklınca kuracağı despot bir rejimin jeopolitiğini oluşturmaya çalışıyor, çevresinde güçlü bir İslâm devleti olacak ki Ankara ayakta kalabilsin,
Sen AKP ile birlikte PKK ile savaştığını zannederek ancak IŞİD'e hizmet edersin.
Neymiş! TSK PKK'yı hendeklere gömüyormuş, TSK bunu yapmayı isteseydi, hendekler açılırken buna duyarsız kalmazdı, devletin değil de Erdoğan'ın şahsi ideolojisi ile hareket eden bir ordunun başarısından söz edilebilir mi!

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti