Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.16, 18:33   #9
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161588
Aldığı Teşekkür: 177624
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yalçın Küçük, Doğu Perinçek Düellosunda 'Hendek' Kavgası

Bu ülke normal bir Avrupa ülkesi olsa; (bir an düşünün, hayal edin)

Bu sorumluların alayı yargılanır. O hendekler kazma kürek ile açılmış hendekler değil. Oraya yığılan silah ve mühimmatlar bir araba bagajına da sığmaz.

TSK nın da, Polisin de, Mülki Amirlerin de, biyasi sorumluluğu olan hükümetin de vebali vardır. Polisi bir bakıma anlarım da, diğerleri koyun sürüsü mü? Hükümetin tetikçisi mi?

* * *

Diyarbakır'daki Sur bölgesini çok iyi biliyorum. Şehrin tam merkezi, Diyarbakır'ı çeviren surların diğer kısmında kalıyor, eski Diyabarbakır'da denilir.

Sur bölgesinde bazı sokaklar var ki iki kişi yanyana anca geçebilir.

O lanet yerde: tedavi sonucu
10 yıl sonra çocuğu olmuş, çocuğu daha 6 aylık iken, çocuğuna doyamamış bir arkadaşımı kaybettim.

* * *

Şimdiye kadar olan yanlışları bir kenara bırakıp orası nasıl temizlenecek diye düşünürsek; sağlam kalan binalar dahil, yerle bir edilip, tarla gibi dümdüz yapılıp, yeniden imar yapılmalıdır...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.