Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.16, 19:57   #12
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Yalçın Küçük, Doğu Perinçek Düellosunda 'Hendek' Kavgası

Benim kanım o yönde @Tntcool

Neden dersen?

Şurda çatışma çıktı şu kadar terörist öldürüldü haberleri gırla geziyor hemen hemen her kanalda sorsan çoğu duyduklarından ordan burdan yada devlet kurumlarından aldıkları bilgiye göre haber yapıyorlar.

Bunların ben doğru olduğunu düşünmüyorum. Çatışmalar kesin oluyordur ona şüphe yok ama rakamlar oldukça sallama ve saçma. Gerçi rakam olayının kendisi bile saçma artniyet var. Doğru bilgi alınamıyor. Birde kuzey ıraka harekat yapmışlar 67 terörist öldürülmüşmüş küsuratlı sayı veriyorlar birde^^

Hadi tamam ben yalan söylüyorum rakamlar felan doğru eee? ne geçti elimize? Koca bir hiç. Veriyorsan neden veriyorsun sayıyı takdir mi bekliyorsun nedir yani? Bugün 10 tanesini öldürürsün yarın 100 tane olurlar.

PKK askeri çözümle bitmez. PKK'yı bitirmek istiyorsan önce toprak ağalarını bitir, en önemlisi cehaleti bitir. Kadınları eğit, eğitimi yücelt Aile planlamasını devreye sok. Zorla da olsa ordaki insanı adam et kardeşim yetiştir eğit. Varlığını göster orda ki vatandaş ta bilsin işte devlet budur diye. Sen oraya silah götürmeyi çözüm olarak görüyorsan zaten baştan kaybetmişindir.

Ordaki halk şu an taraf olmaya zorlanıyor, gençleri yaşadıkları yerin cehenneme dönmesinden sonra çoğuda büyük aptallık yapıp PKK saflarına katılıyorlar ve eminim çoğuda bir mermi atmasını beceremeyen eli kalem kitap tutması gerekirken silah tutuşturulan gençlerden ibaret. Ve öldürülen varsa çoğuda bu gençlerden ibaret işte bu gençler öldürülen teröristler goya bana göre hiçbiri terörist değil zira teröristliğin zaten anlamı bile değişti artık. Terörist günümüzde bana göre artık bir "korku" aracından başka birşey değil.

Sen devletsen ve orasıda senin toprağınsa orda senin vatandaşın, halkın varsa sen bu gençleri bu ********lere baştan teslim etmeyecektin kardeşim. Bu gençleri cahil bırakmayacaktın.

Ondan sonra eee abd var ingiltere var hedehödö gelişmemizi istemiyorlar vs vs. Şikayet eden çok ama çözüm getiren yok bu memlekette. Hata mı yaptın? At paralele suçu.. işi yüzüne gözünemi bulaştırdın? at dış mihraka suçu.. Kandırıldık de ne istedilerde vermedik de nasıl olsa yalandan kim ölmüş anasini satim..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.