Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.03.16, 14:19   #3
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Davutoğlu- Elimizde Canlı Bomba Listesi Var Ama!

Ben aklımı yemek üzereyim;
Takip edersen tutuklanacak bir suç unsuru bulursun. Senin istihbatat örgütlerin ne iş yapıyor? Nasılki suçsuz insanlar için suç uyduruyorsunuz, suçlu insanlar için bu uydurmayada gerek yok, zaten bildiğinize göre suç unsuru oluşmuştur.

Örnek:
Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara Temsilcisi Erdem Gül hakkında hazırlanan iddianame İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. İddianamede Dündar ve Gül için 1’i ağırlaştırışmış 2 müebbet ve 30 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

Bu kişiler sadece gazeticilik görevlerini yaptığı için bu kadar ceza istenip hemen içeriye atılmışlardı.

Bana şunu söyleyebilecek bir tane delikanlı lazım!
-Suriye sınırımız kevgire döndü önlemini alamıyoruz maalesef.

Her türlü terörü lanetliyorum. ALLAH bellarını versin bu maşaların. Bunlar birer taşeron.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.