Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.03.16, 00:30   #14
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Ülkemiz Nasıl Bu Hale Geldi?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi alamancı Mesajı göster
Kurtuluş Savaşı ve sonrasında Atatürk’ün mucize olarak şeriat bataklığından kurtarıp akılcılığa, müsbet ahlaka ve çağdaş uygarlığa ulaştırdığı Türk toplumu bugün değersiz çıkarlar uğruna işbirliği yapan ve her şeyi din açısından ölçüye vuran şer ve şeriat temsilcilerinin pençesine düşmüştür.

Şeriatçılar, görülmemiş bir azgınlık içerisinde en sinsi ve hileli usullerle devlet yönetiminin kilit noktalarını ve bu arada laikliğin silahlı teminatı olan orduyu da ele geçirmişlerdir.

Bundan 85 yıl önce Kubilay’ı şehit eden bu şeriatçılarla bugün tüm dünyayı tehdit eden IŞİD’çilerin aralarında hiç fark yok, yöntem aynı, camilerde yatıp kalkıp ‘Allhu-ekber’ diyerek baş kesenler, suçsuz insanları topluca yok edenler ve de onları koruyanlar.

Nerde Suruç ve Ankara katliamlarının azmettiricileri, Nerde bunları koruma altına alanlar.

Bugün tıpkı Cumhuriyet döneminden önce olduğu gibi şeriatın insan beynini kemirici, aklı ve mantığı yok edici, düşünme gücünü yitirici, yaratıcı zekayı köreltici, kadınları küçültücü ve insan varlığını ‘kul’ ketresine indirici verileriyle şekillendirmek istemektedir.

Türkiye’deki şeriatçılık, hilafetçilik, Nurculuk, Süleymancılık gibi dinsel akımların gerçek amacı, İslamcı bir devlet kurmak değil, Türkiye’de uyanışı söndürmek, yabancı sömürüye yakın kafalar yetiştirerek şeriat özlemcilerinin istemlerine boyun eğdirmektir.

Bu nedenle Büyük İsrail Projesi (BİP)’in hayata geçirilmesi için PKK terör örgütünün eylemleri ve IŞİD’e karşı gösterilen hoşgörü güzel yurdumuzu adım adım şeriat bataklığına sürüklenmektedir.

Bugün sadece Gaziantep’te beşyüzbin Suriye’li göçmen vardır. Suruç, Ankara ve Paris katliamlarının ardında Gaziantep’te beslenen, barındırılan IŞİD örgütünün varlığı artık inkar edilmemekte, hatta IŞİD; katliamlardan sonra caddelerde IŞİD bayrakları ile gösteri yapılmaktadır.

...

Abi herif memleketinden kaçıyor burda 3 senede 200 bin çocuk fırlatıyor...

Göçmen kamplarına konmuş... Rezaletten kafayı yiyeceğine nasıl becerebiliyorsa hala çiftleşebiliyor ha...

Her gün rezalet içinde 125 çocuk doğuruyorlar...

...

Suriye' den kaçan arabın vatanı değil derdi... Derdi hala uçkurunda...

...

Ve biz kafayı yiyoruz ha!...

...

Din rezalattir.

Bu ülke de din ile Rezalettinistan olmuştur.

...

Bu ülke artık iflah olmaz.

Olmaz...

...

Hani aldırma gönül falan!..

...

Dertlerin kalkınca şaha bir sitem gönder Allah' a...

Olduğunu bilse sitem değil başka şeyler gönderirdim.

Kederden geberiyorum artık.

...

Bıktım, bittim, tükendim artık...