Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.03.16, 17:41   #33
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32412
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Ankara Kızılay' da Patlama (34 Ölü - 125 Yaralı)

Olay tamamen "terör" gibi gözüküyor. Tabi görünen tarafından. Halka tutulmuş bir yem.

Ama olayın arkasında "terör"den başka bir perde var. Göz önünde tutuksuz yargılanan bir zanlı, Ankara'nın göbeğinde bomba patlatabiliyor ve bu engellenemiyor.

Olayın göz göre göre gerçekleşme sebebi ve bunun önlenememiş olması oldukça trajikomik. Ben bu kadar basit olduğunu düşünmüyorum. ve maalesef yine yemiyorum. Yiyenlerede ayrıca afiyet şeker olsun.

Ulan kendim tayyibe sövsem bırak tutuklanmayı 7 sülalem içerde olur be..

Hep söylüyorum yine söylemeye devam edeceğim, Artık herkes kendini düşünsün arkadaş, yok devlet var polis var asker var afedersiniz ama nah var.. Hiçkimse yok kabul etsekte etmesekte yalnızız.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.