Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.03.16, 12:51   #21
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32339
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: PSV Taraftarlarından Mültecilere Yapılan İnsanlık Dışı Görüntüler.

Anlamadığın şey şu.

Ben onlara yapılan bu muameleye isyan ediyorum. Sen bu muameleyi yani bu taraftarların yaptığı hareketi normal görüyormusun? görmüyorsan bana devrimciyim felan deme. Zira basbayağı sınıf ayrımı yapıyorsun,gözetiyorsun o zaman.

Bunun dışında acıyorum evet. Ve para vermenin de buna çözüm olmayacağının bilincindeyim. Şartlar derken sistemin kendisinden bahsediyodum zaten.

Sorun Orda parayı "oleyyy oleyy" diyerek atan insan kendini medeniyetin simgesi olarak görürken, tek amacı ne olursa olsun karnını doyurmak olan o yoksulun zayıf yanını kullanarak egosunu beslemektedir. Bunu yapanlar belki sarhoştur belki gerçekten insani vasıflarını yitirecek kadar kendilerini birşey sanacak kadar kör ve sağırlardır. Bu tür insanlar "Batı sapık ahlaksız dinsiz rerörörö" diyen islamistlerden de bir farkı da kalmaz.

Yargılamam çünkü yargılamak benim işim değil. En azılı suçlu bile olsa bunu yapmam. Çünkü kendim mükemmel değilim. Ha ortada yaşanan bir suçu göstermeyi severim. Herkesin medeniyet medeniyet dedikleri avrupanın bir kaç insanının yaptığı bu eylemleri gösteririm. İnsanların bu görüntülere bakıp düşünmesi bana kafidir ve bu beni memnun eder.

Eğer sen devrimciysen bende anarşisttim. Sen gücü halka vermek istersin bende o gücü tamamen yok etmek isterim aramızdaki fark bu.

Son bişey daha; Bodrum'da maalesef çapkınlık yapmadım. O yaşları geçtik biz Maddi durumum kötüydü ve acil olarak bir oyun bilgisayarına ihtiyacım vardı. Yoksa imkanı yok bodrum cehennemine gitmem.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.