Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.03.16, 04:05   #35
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131031
Aldığı Teşekkür: 42517
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: PSV Taraftarlarından Mültecilere Yapılan İnsanlık Dışı Görüntüler.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Ne açı be.

Ayakların yere değsin. Türkiye'de bile açlıktan ölen görmedim.

Öyle yaşamaktansa, ölmeyi yeğler insan.
Samsun gibi bir büyük sehirde, cami kirik diye evinde donan bebek.

Anasinin sütü yetmeyip, mama alamadigi icin acliktan ölen bebek.

Bunlari hayalimde görmedim!.

Alıntı:
Bu ülkede bazen belediyeler kamyonlardan beleşe ekmek dağıtır. Oralarda bile türbanlı/kapalı kadınların bir birlerini ezerek ekmek kapıştığını biliyoruz.
70´li senelerde, Lüleburgazda Ekmek Firinlari Ekmek yetistiremiyordu.

Ilk arabamiz, Ford Granada Kombi ilen Komsu Sehirden Ekmek getirdigimizde´de ayni söyledigin görüntüler görünüyordu.

Aclik neler yaptiriyor degilmi?.

Alıntı:
SURİYELİ KADIN 5000 LİRA

Bunlar gizli ve yeni olaylar degilki?.

Coktan beri bunlari yaziyorum, Dogu Anadolunun iki yüzlü oldugu, bunlar piyasaya cikmadigi müddetce devam edicektir!.

Cocuk tecavüzcülügü sadece Katolik kiliselere kalmis bir dava degil, Kuma evliliginle Türkiyedede yaygin bir sey.

Bunlari kabul ettigimizde anca karsi önlem alabilme vakfina ulasabilecegiz, aksi takdirde Vakiflarda daha coook, Cocuklarimizdan olacagiz!.
Alıntı:
Bana da o kadınlar roman ya da romanyalı dilenciler gibi geldi.

Etnisiteleri mühim değil.
Osmanlinin Salafisi=Avrupanin Romani=ikiside Yüzkarasi.

Bunu simdi lastik gibi cekebiliriz, Sans ve egitim vermezsen, kontrollü sömürüye gidip sonunda terk edersen, sonu bu olur!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.