Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.03.16, 13:36   #39
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32337
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: PSV Taraftarlarından Mültecilere Yapılan İnsanlık Dışı Görüntüler.

@ReaL

Bu ülke sınırları çerçevesinde konuşacaksak, evet açlık var. Sadece kimse bilmiyor. Bununla ilgili bilinen haberler ve o haberlerin başrolünde olan insanların çoğu hapiste (Bkz. İki poğaça meyve suyu çalan çocuğa hapis, baklava çalan çocuğa hapis bunlar basit örnekler)

Muhteşem adalet sistemi, 3 kuruş için dilenmeyi, küçük ekmek için hırsızlık yapanı kesin bir dille reddeder, ve toplumun bunu görmesini engeller. Çünkü açlık, bir toplumun en çürük yanıdır. Ne kadar artarsa o toplumun temelinin ne kadar sakat olduğunu bizlere gösterir.

Aç olan insanın onuru olmaz. Ha bazılarımız bu durumu kabullenmeyip en kestirmeden intiharı seçebilir. Ekonomik nedenlerden intihar oranlarını düşününce buda kanıtıdır.

@Aristo

Gönülden gelen bir dileğim sadece. Ha bu dileği dileyeceğine git savaşsana be adam dersen ortada doğru dürüst bir "terörist"(!) örgütü yok ki savaşayım.^^

Yoksa bende biliyorum tanrı'nın bunlara karışmayacağını, en azından deist inancının bir getirisi bu. Her anarşist ateist olacak diye bir kaide yok. Bu yüzden belli bir niteliğe sahip değiliz..

Bakunin kim? Ben Stirner'i hatim ettim.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.