Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.03.16, 20:02   #3
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Terörle Yaşamaya Alışmalı mıyız? | Yılmaz Özdil

Ne diyeyim ki?

Bu güne kadar gelen süreçte yaşananları çok güzel özetlemiş Özdil. Kısacası Çarşambanın gelişi salı dan belliydi diyor bu sığırlara. Ama onlar sadece alkış tutuyorlardı. Yapmayın etmeyin sadece kulaktan dolma bilgilerle bunların her yaptığını savunmayın araştırın geçmişi altını kazın dedikçe anarşişt, allahsız oldum. "Bak analar ağlamıyor artık şehit haberi gelmiyor artık" diyen Batman'lı arkadaşa "sen öyle san at gözlüğünü çıkarda bir bak" dediğimde "senin de oğlun var bir gün askere gider de gelmez inşallah da görürsün o zaman" demişti. "Giderse ben görürüm de bakalım sen evlat yüzü görebilecekmisin" demiştim.

Şimde kalmış diyorlar "AKP nin ne suçu var PKK ve türevleri yaptı. Sanki önceden hiç terör olayları olmuyordu." Ulan kim besledi onları bu zamana kadar diye soru sormak bile akıllarına gelmiyor.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.