Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.16, 14:05   #15
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İstiklal Caddesi’nde Patlama

-Bize (bana) tek başına iktidar verin terörür hemen bitirelim!!
Durum meydanda.
-Ben başkanlık demiştim.Beni başkan yapın hemen biter.
Nasıl biter? Bu saatten sonra, bu politikaların devam etmesi ile ülke bölünerek, terör biter.
Bu canlar ne için veriliyor?
hiç kimse yüreğinde acı ve ıstırap duymuyormu? Bazılarında nasıl bir vicdan var?
Adamlara istifa diye bir müessese olduğunu hatırlatıyorsun terörist, bölücü oluyorsun sonrada bizlere birlik ve beraberlik nutku atıyorlar ne için???
Kendi bekaaları için, yeterki koltuklarında kalsınlar.

Yazık, yazık, yazık, yazıkkkkkk.

Ölenlerlere rahmetler, yakınlarına sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.
Bu işi yapan taşeron gözünü kan bürümüş terösistlerede lanetler okuyorum

Hiçbir terör örgütü yokturki, arkasına büyük dış destek almadan bu kadar canice katliamlar yapsın, iç destekleride mutlaka varadır ama bunlar, bu gibi olaylar karşısında gerçekten vatanlarını seven, ülke geleceğinden endişeli olaranlar, işlerinin düzgün yapamayanların istifalarını isteyenler değildir.

Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.