Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.03.16, 12:26   #110
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Üyelerimizin Kan Grupları Nedir?

Kızılay ile yaşadığım anı aklıma geldi birden..

Akçay meydanında bunların tırlarından biri gelmişti. Önde bir stant açmışlar iş çıkışı bunların bulunduğu yerden geçiyorum. Orda stand başında duran kız "Beyefendi kan vermezmisiniz" felan filan dedi.

O zamanda hiç kan vermemişim nasıl olduğunu da merak ediyorum felan içimden bir deneyelim nasıl bişey hem çikolota felan veriyorlarmış aklımdan geçirmiştim (Pis boğazım evet)

Neyse kıza tamam veririz dedik kan grubumu sordu B-Rh negatif dedim gözleri parladı birden. Tırın içine girdim kan verme ekipmanları felan bir tane bey doktor var sorguya çekti beni resmen yok uyuşturucu kullandın mı felan dedi efendim alkol varmı felan bir tane de bomba soru sordu "Cinsel hayatın ne düzeyde birden fazla kişi ile birlikte oluyor musun?

Bende tabi "emmm kem küm" felan ediyorum. Soruyu ikinci kez yineleyince bu soruya cevap vermesem olur mu dedim oda olmaz öyle şey deyince bende "o zaman ben kalkayım vazgeçtim" deyiverdim. Doktor olacak adam bana sinirlendi "Beyefendi bir doktordan mı çekiniyorsunuz ayıp felan" dedi birde işte kan grubumun çok nadir bulunduğuna dair birşeyler söyledi sorulara açıkça cevap vermemi istedi.

Bende zaten paranoyak bir insanım. Özellikle kurumlara karşı belki kaydediyorlar bunları diye.. Yok zaten benim işim çıktı acele gitmeliyim felan diye saçma bir sebeb uydurup ordan kaçtım bunu yaptım evet..

Karması bir gün benden çıkacak bunuda biliyorum.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti