Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.03.16, 14:51   #26
alamancı
Tam Üye

alamancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2013
Konular: 132
Mesajlar: 239
Ettiği Teşekkür: 234
Aldığı Teşekkür: 845
Rep Derecesi : alamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzel
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Cevap: Ülkemiz Nasıl Bu Hale Geldi?Şimdiye kadar hiçbir hükümet Genelkurmay Başkanı dahil binlerce yiğit, yurtsever subayı, PKK’lıların gizli tanıklığıyla, sahte CD’lerle, dijital üretim kanıtlarla ağır hapis cezalarına çarptırmamıştı.

Şimdiye kadar hiç bir hükümet milletti ümmet yapmaya çalışmadı,

Şimdiye kadar hiç bir hükümet,utanmadan, sıkılmadan, yüzleri kızarmadan bireyden ziyade dindaşı-mezhepdaşı,yandaşı himye etmemişti.

Şimdiye kadar hiç bir hükümet bir sürü liyakatsız,ehliyetsiz,Atatürk ve Türk düşmanı yobazı,devletin önemli kademelerine getirmemişti.

Şimdiye kadar hiç bir iktidar Süleyman Şah Türbesi’ni veya Ege’deki 16 adamızı düşmana terk etmemişti.

Şimdiye kadar hiç bir hükümet, kendi suçlarını araştıran, kendi direktiflerine uymayan binlerce hakimi, savcıyı, polisi, istihbaratçıyı bir kararnameyle memleketin dörtbir yanına sürgün etmemişti.

Şimdiye kadar hiçbir hükümetteröristlerle gizli işbirliği, (Oslo’da pazarlıklar) yapmamış, ‘Açılım’, ‘Analar Ağlamasın’, ‘Ana Dilde Eğitim’ gibi süslü yalanlarla milleti kandırmamıştı.

Şimdiye kadar hiçbir hükümet, dünyanın en psikopat terör örgütü IŞİD’e tırlarla silah ve mühimmat desteği vermemiş, gizli iş birliktelikleri ile yasa dışı petrol ticareti yapmamıştı…

Şimdiye kadar hiçbir hükümet AB’nin tüm uyarı, itiraz ve tazminat cezalarına rağmen, cumhurbaşkanına hakaret gerekçesiyle kendi vatandaşına binlerce dava açmamıştı.

Şimdiye kadar hiçbir başbakan veya cumhurbaşkanı hepimizin vergilerinden finanse edilen örtülü ödenek harcamalarında Cumhuriyet tarihi rekorları kırmamıştı.

Ülkemizin bu durumdan kurtarılmasının tek yolu, AKP’nin suça bulaşmış bütün kadrolarının yargılanmaları ve hak ettikleri şekilde cezalandırılmalarıdır.
__________________
alamancı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz alamancı'in Mesajına Teşekkür Etti.