Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.03.16, 17:58   #56
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Reza Zarrab Amerika'da Tutuklandı, 75 Yıl Hapsi İsteniyor

Uzun bir aradan sonra bir AKP li yetkiliden güzel sözler.

!!AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Reza Zarrab’ın ABD’de tutuklanmasıyla ilgili soruya, "Suçlu olanlar cezasını çeksin. Ben o konuya vakıf değilim. Hukuk herkese dokunur.
Hukuk ’Ahmet, Mehmet’ demez, ’Hasan, Hüseyin’ demez" yanıtını verdi. !!

Gerçi konuya vakıf olmadığını söylemiş (Eyyam var, uzaydan gelmiş gibi yapıyor) ama en azından bir komplo falan dememiş, oda bir ilerleme.
Bu lafları acaba kendi ülkemiz içinde söyleyebilirmi? Söylese dahi önemli olan uygulama ya neyse..

Yandaş basında ise Zarrab ile ilgili tek bir haber dahi yok!!
Bu adam değilmiydi Türkiye'nin bütçe açığını tek başıma ben kapattım diyen.! Şimdi değersizmi oldu.?

Zarrab'ın şimdi kendini ABD savcı ve hakimlerine emanet etme zamanı geldi.

Pardon!!!!
Birinin hakkını yemeyeyim bugün biri daha beni şaşırttı.

!! Kişisel web sitesinde “Din Üzerinden Siyaset Yapmak” başlıklı bir yazı kaleme alan Hüseyin Çelik. “Din üzerinden siyaset yapılması veya dinin siyasete alet edilmesi de en az ırkçı siyaset kadar tehlikelidir” dedi. Çelik, “Devlet, her türlü dini hayatın kolaylaştırıcısı, hamisi olsun ama bu işlerin tarafı olmasın. Laiklik dediğimiz şey zaten bu değil mi?” diye yazdı.!!

Eeeee biz bunu senelerdir söylerken nerelerdeydiniz? Bizi müslüman düşmanlığı yapmakla suçluyordunuz sayın Çelik, oysaki gerçek vatansever ve müslüman bizlerdik hepde öyle kalacağız..

Yeri gelmişken şu tespitimide belirteyim;
Dinimize son dönem yapılanlar yüzünden verilen tahribat kadar, tarihimiz boyunca hiç bu kadar tahribata uğramamıştır..

Artık herkes silkelensin ve kendisine gelsin, makyaj dökülüyor. Ülkemize verilen bu zararlar ve yıkım ancak seneler sonra düzelecek, iyi dürüst adil yönetim ile ben iyimser bir tahmin yaparsam en az 30-40 sene ancak diyorum.
İmajımızda yerlerde, sıfır sorun sıfır komşu!
Stratejik derinlik polikalarında ise o derinlikte boğulduk..

Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.