Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.03.16, 08:38   #10
Fuzuli
Üye

Fuzuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 283
Aldığı Teşekkür: 477
Rep Derecesi : Fuzuli Karimasını arttırmak için doğru yerdeFuzuli Karimasını arttırmak için doğru yerdeFuzuli Karimasını arttırmak için doğru yerdeFuzuli Karimasını arttırmak için doğru yerdeFuzuli Karimasını arttırmak için doğru yerdeFuzuli Karimasını arttırmak için doğru yerdeFuzuli Karimasını arttırmak için doğru yerdeFuzuli Karimasını arttırmak için doğru yerdeFuzuli Karimasını arttırmak için doğru yerdeFuzuli Karimasını arttırmak için doğru yerdeFuzuli Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Benden Sana Zarar Gelmez, Merhabalar (Fuzuli)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Biyolojik yaşınız mı 20, gönül yaşınız mı çözemedim

20 yaşında bu felsefe insanı yorar

Hoşgeldiniz. Paylaşımlarınızı bekliyorum.

İnsanın yaşı hiçbir zaman önemli olmamıştır , bilakis insana olgunluğunu ve diğer deneyimleri kazandıran tek temel unsur '' yaşanmışlıklardır '' . Yaşanmışlıklar ne kadar çok ise , hayat o insanı o kadar çok olgunlaştırır. Tabi yazdıklarımın yanlış anlaşılmasını istemem. Arkadaşlarla geçmiş zamanlarda kollektif oluşturmuştuk ve bazı konular hakkında istişare ediyorduk. Bir arkadaşıma sordum '' Kaç yaşındasın '' diye , bana cevabı 2016 oldu . '' Nasıl yani '' dedim , '' Ben İsa çarmıha geçirildiğinde oradaydım ve onu gördüm '' . Demek istemem o ki bazen yaşınız 20 olsa da yaşanmışlıklarınız alır götürür sizi. Paylaşımınız için teşekkür ederim , açıkcası paylaşım için pek zamanım olmuyor ama elimden geldiğince paylaşım yapmaya , bilgim olduğu konularda yorum yapmaya çalışacağım. Sevgilerimle

Söylesem tesiri yok, sussam gönül râzı değil. Fuzuli
Fuzuli isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Fuzuli'in Mesajına Teşekkür Etti.