Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.03.16, 15:28   #14
alkanaga
Uzman Üye

alkanaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 102
Ettiği Teşekkür: 4231
Aldığı Teşekkür: 6221
Rep Derecesi : alkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Benden Sana Zarar Gelmez, Merhabalar (Fuzuli)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Fuzuli Mesajı göster
İnsanın yaşı hiçbir zaman önemli olmamıştır , bilakis insana olgunluğunu ve diğer deneyimleri kazandıran tek temel unsur '' yaşanmışlıklardır '' . Yaşanmışlıklar ne kadar çok ise , hayat o insanı o kadar çok olgunlaştırır. Tabi yazdıklarımın yanlış anlaşılmasını istemem. Arkadaşlarla geçmiş zamanlarda kollektif oluşturmuştuk ve bazı konular hakkında istişare ediyorduk. Bir arkadaşıma sordum '' Kaç yaşındasın '' diye , bana cevabı 2016 oldu . '' Nasıl yani '' dedim , '' Ben İsa çarmıha geçirildiğinde oradaydım ve onu gördüm '' . Demek istemem o ki bazen yaşınız 20 olsa da yaşanmışlıklarınız alır götürür sizi. Paylaşımınız için teşekkür ederim , açıkcası paylaşım için pek zamanım olmuyor ama elimden geldiğince paylaşım yapmaya , bilgim olduğu konularda yorum yapmaya çalışacağım. Sevgilerimle
İsa da, musa da, adem de birer insan değil mi? insan ve insanlık var oldukça insanın yaşı da kemalat yolunda yürümeye devam edecektir. Hoş geldin Fuzuli...