Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.16, 00:46   #21
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39626
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Diyanet Çocuklara Seslendi: Şehit Olun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Iyi, asker polis savaşmayı bıraksın doğuda. Geri çekilelim. Sonra terörist bizim kapımıza dayanınca yine savaşmayalım. Keleşi alnımızın ortasına yiyelim. Belki de namluyu bir yerimize sokarlarken hala enayi olmadığımızı düşünürüz.

Yahu çözüm üret çözüm, sırf eleştriyi bırak...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eleştiri bana mı değil mi bilmiyorum ama diğer bir konuda adım geçmeden senin tarafından eleştirilere (aslında suçlamalara) maruz kaldığım için burda da bana yönelik bir tutum oldupunu düşünüyorum.

Ha öyledir ya da değildir ama benim çözüm önerim açık: Ben bu ülke bölünsün istiyorum.

Ha şimdi de ''bölücü'' oldum galiba...

Çözüm acilen ulusal bir devlet kurmaktır. Aksi takdirde hem birleşik/üniter devlet olamayacağız; hem de tüm Türkiye bir birini kılıçtan geçirecek.