Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.16, 02:12   #27
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32399
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Diyanet Çocuklara Seslendi: Şehit Olun

Evime hırsız girse en son arayacağım hatta hiç aramayacağım kişiler polis olur. Kendi canımdan kendim sorumluyum.. devletin korumasını istemem gölge etmesinler yeter

Ha ama bak malum şahısın var^^ Polissiz senin benim yanıma gelmeye korkar o derece.. hele kendisine küfür et o vatan sevdalısı polisler seni evire çevire döverler he buda vatan için olur

Ayrıca ona kapitalistlik denmez "realistlik" denir. Madem şehit olmaya bu kadar meraklı var o zaman maaşda almasınlar.. Gerçi öbür türlü düşününce de kapitalizmin en büyük korucularının kimler olduğu ortadadır.

Pkk tünellerine ben mi izin verdim? hayır.. Başkasının hatasını neden başkaları ödesin? ve buna "şehitlik" denilsin?. Bunu polis düşünmüyorsa asker düşünmüyorsa ben neden düşünecekmişim? basbayağı "enayilik"tir bu.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.