Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.16, 02:46   #21
Jazz
Uzman Üye

Jazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 74
Ettiği Teşekkür: 6991
Aldığı Teşekkür: 4900
Rep Derecesi : Jazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura about
Ruh Halim: Yalniz
Jazz - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yellenmek Nedir? Bilimsel Açıklaması

Bu yorumu 2012'de yapmışım; bu yorumu yapmadan iki yıl önce, yorumdan iki yıl sonra gittim Almanya'ya. Bu haftasonu da oradan geldim; bir aya yakın kaldım bu kez. Ben de hiç rastlamadım uluorta osurana. Sanırım bu bir şehir efsanesi...

Ancak genel olarak Avrupalılarda mendile gürültülü bir şekilde sümkürme huyu var. Yani bence acil durumlarda burun mendille sadece silinir, sümkürmenin yeri lavabonun başıdır. Demek ki onlara göre bu normal...

Bir dönemin top modeli Naomi Campbell verdiği bir röportajında gazetecinin "bir toplumun içinde yellenirsen suçu köpeğine atar mısın?" sorusuna bakın nasıl cevap vermiş: "Öncelikle toplum içinde yellenmem, suçu üzerine atacak bir köpeğim yok ve eğer böyle birşey olursa etrafımdakilerden özür dilerim, sonuçta insanız..."

Jazz Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Jazz'in Mesajına Teşekkür Etti