Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.16, 02:11   #31
alamancı
Tam Üye

alamancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2013
Konular: 132
Mesajlar: 239
Ettiği Teşekkür: 234
Aldığı Teşekkür: 845
Rep Derecesi : alamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzel
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Cevap: Diyanet Çocuklara Seslendi: Şehit Olun

Yobaz Dindar Faşist Sapık Zihniyetin Mimarı AKP.

Bu anlayış, kadını köle olarak gören, kadını eve kapatan, kadını yok sayan anlayıştır.

AKP İktidarının 14 yıllık süresince gerek Başbakan Erdoğan’dan, gerekse AKP’li yöneticilerden defalarca kadını köle olarak gören, kadını eve kapatan, kadını yok sayan konuşmalar dinledik.

Erdoğan Rize’de, “İnşallah yakında kızlara ayrı, erkeklere ayrı yüzme havuzları yapacağız. Rizeli gençler ahlaksız olmayacaklar” dedi.

Erdoğan’a göre kadın-erkek havuza girmek ahlaksızlıkmış!

AKP’nin dangalak Milli Eğitim Müdürlerinden biri, kız-erkek beraberce merdivenden inip-çıkanlar yüzünden uyku uyuyamadığını söyleyebiliyor!

Kim bilir bu zavallı kafanın içinden ne sapık düşünceler geçiyor?

Son olarak Diyanet İşleri Başkanının, kendi öz düşüncesini yansıtan, “Kadın Hakları ile uğraşacağınıza, Suriye’de ölenler için uğraşın” sözlerini kullanması, bunların “Profesör” mertebesine gelmişlerinin bile kadın hakkında ne düşündüklerini açığa vurmasıdır.

Mardin'nin yobaz Yaşilay Şube Başkanı:
Mardin'e üniversite kurulmasıyla şehre ahlaksızlık geldi!/Bu işler ayakta başlar!

Neymiş efendim, bir kısım gençlerimiz kız-erkek parklarda, çimenlerde oturyorlarmış, el ele dolaşıyorlarmış. Bu iş böyle giderse öpüşmeye,sonra da ayakta sevişmeye,nihayetinde de yatakta sevişerek zinaya kadar gidermiş..

Mardin'de:

"12 yaşındaki kıza 28 yobaz birbuçuk sene boyunca tecavüz etti."

8 yıl süren davada dönemin İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürü Kahraman Eroğlu, N.Ç.'nin büyük bir travma yaşadığını belirterek şöyle dedi:

"Uğradığı tecavüzler neticesinde bize ilk geldiği zaman oturmakta güçlük çekiyordu. 4 defadan fazla ameliyat oldu. Geceleri uyuyamıyordu"

Tecavüzcü yobazların AKP bağlantıları ortaya çıktı,

Tecavüzcülerin hepsi birbirini tanıyor, kucaktan kucağa birbirlerine devrediyorlar 12 yaşındaki kızı...

Aralarında Yüzbaşı da var, İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı da, Kaymakamlık Yazıişleri Müdürü, Ziraat Odası Başkanı da var, Muhtar ve korucular da...

Bunlardan 3 dönemdir Mazıdağı AKP İlçe Başkanı olan Halit Denli'nin oğlu Nizam Denli

Tecavüzden Sonra Hacca Gitmiş!

Hacca gidip dindar bir imaj edinmeye çalışan Denli daha sonra da Menzil tarikatına girdi Elhamdülillah!.

Daha sonra Denli ticaret hayatında önemli gelişme kaydederek ekonomik olarak büyüdü.

Sanki hiçbir şey olmamış gibi AKP İlçe Başkanlığı görevine devam eden Halit Denli gibi oğlu Nizam Denli gibi çok rahat hareket ediyor.

Mardin 1. Ağır Ceza Mahkemesi, "kızın rızası vardı" palavrasını öne sürerek suçu hafifletip bu sapıklara 4 yıl 2 ay hafifletilmiş ceza verdi.

Böylece AKP'li yobaz tecavüzcüler ağır cezadan kurtulmuş oldular.

AKP'li Yargıtay Hakimleri de suçlular AKP'li oldukları için hafif cezayı onayladılar.

Kararı veren Yargıtay 14. Ceza Dairesi'nin 11 üyesinden 8'ini AKP'li yeni HSYK atamıştı.

AKP'liler ya beraat, ya da en az ceza ile yırtma olanağına kavuştular elhamdülillah.

Mardin 1. Ağır Ceza Mahkemesi, "kızın rızası vardı" palavrasını öne sürerek suçu hafifletip bu sapıklara 4 yıl 2 ay hafifletilmiş ceza verdi.

Böylece AKP'li yobaz tecavüzcüler ağır cezadan kurtulmuş oldular.

Bre yobaz, Mardin'de 40'a yakın din soytarısı sapık kişi (içlerinde hacılar, hocalar da var) yaşı daha 12 olan zavallı bir kızla hayvan gibi cinsel ilişkiye girerken sen neredeydin?

Söyle neredeydin,ahlak bekçisi yobaz oğlu yobaz???

Din, iman, töre diye diye bu ülkeyi ne hale getirdiniz be..

Sizler yaptığınız her türlü ahlaksızlı din ile aklıyorsunuz, din ile örtüyorsunuz ama modern ve çağdaş ortam da bilimsel eğitim alan öğrencilere ahlak bekçisi kesliyorsunuz..

Sizlere insan demeye milyon şahit lazım..

Hz Muhammed sav."Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."

Demiştir.

Eğer Müslümansanız, yobaz, Faşist Sapık Zihniyetin Mimarı akp'ye neden dur demiyorsunuz.

AKP Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, olayla ilgili olarak Ensar Vakfı Marmaris Şube önünde bir açıklama yaptı. Öztürk, Vakfa destek için şube binasına geldiğini belirterek, “Bu vakıf başarılı işler yapmaktadır. Bir hazımsızlık var, bunun da farkındayım. Biz inadına Ensar Vakfı’na destek olmaya devam edeceğiz. Çocuklarımızın buralarda dini eğitim almalarına biz destek vereceğiz” dedi.

AKP’li vekilin ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu konuştu. Bu, bir kere rastlanmış olması, hizmetleriyle ön plana çıkmış bir kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz” dedi.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Ensar Vakfı’nın “işbirliği yaptıkları bir sivil toplum kuruluşu” olduğunu ifade etti

Ya Sayın Başbakan Davutoğlu? Kendisinin iddia ettiğinin aksine çocukları istismar edenler çoğunlukla “cani” ya da “sapık” olmuyor. Bu kişiler, herkes gibi gündelik hayatlarına devam eden aile babaları ya da herhangi bir psikolojik sorunu bulunmayan adamlar olabiliyor, Biz Ensar Vakfı’nın hizmetlerine şahitlik ediyoruz. Bunu siyaset konusu yapmayalım.”

Dedi.

***

AKP,Ensar Vakfı Ne istediyse verdi:

2009 yılında Ensar Vakfı’na ABD Ankara Büyükelçiliği 129 bin 400 dolar yardımda bulundu. Dönemin Başbakan yardımcısı Hayati Yazıcı soru önergesine verdiği yanıtta bu bağışı doğruladı.

Yıl 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ensar Vakfı’ndan 2013 yılında ihalesiz olarak 148 bin liralık kitap aldı.

Ekim 2014

17/25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu döneminde Erdoğan’a ait olduği iddia edilen Urla Villaları’nın yanı başındaki Hazine’ye ait 20 milyon liralık arsa, Ensar Vakfı’na verildi.

Temmuz 2015

İBB tarafından Ensar Vakfı’na “Yurt amaçlı kullanılmak üzere Mecidiyeköy’de, Ataşehir İnönü Mahallesi’nde, Büyükçekmece Pınartepe’de, Avcılar Üniversite Mahallesi’nde, Kartal Orta ile Cevizli’de” olmak üzere 6 bina tahsis edildi.

Eylül 2015

İBB Başkanlığı yurt olarak kullanılmak üzere kiraladığı 9 binadan 4’ünü TÜRGEV’e, 2 tanesi Türkiye Gençlik Vakfı’na, birer tanesi de Ensar Vakfı, İstanbul Daru’l Fünun İlahiyat Vakfı ve Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı’na verdi.

Eylül 2015

Maltepe’de bir bina İstanbul Büyükşehir tarafından Ensar Vakfı’na verildi

Kasım 2015

İBB Meclisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile TÜRGEV, Ensar Vakfı, Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı, Asitane Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı ve İstanbul Daru’l Fünun İlahiyat Vakfı arasında protokol yapılmasına karar verdi.

İBB Meclisi, ‘Orta ve yüksek öğrenim öğrenci yurtlarına ilişkin ortak hizmet projesi’ adı altında, 6 adet bina yurt olarak kullanılmak üzere TÜRGEV’e tahsis edildi. Aynı oturumda görüşülen protokollerle, Ensar Vakfı’na 7, Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı’na 4, Asitane Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’na 1 ve İstanbul Daru’l Fünun İlahiyat Vakfı’na 1 olmak üzere toplam 19 bina bedelsiz tahsis edildi.

Yıl 2015

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2015 yılında Ensar Vakfı’nın değişik şubelerine toplam 1.382.000 TL proje desteği verdi.

2 Şubat 2016

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Yenikapı’daki Langa Spor Tesisleri ile Çatalca’daki eski İl Özel İdare binasını Ensar Vakfı’na tahsis etti.

Erdoğan Ensarın Şahidi

Erdoğan 2015 yılında Ensar Vakfı’nın iftarına katılmış vakfı övmüştü. Erdoğan “İamam hatip nesli yetiştirlmesi için vakfın gayretlerinin en yakın şahidi olduğunu söyledi.

Tayyip Erdoğan 27 Şubat 2016 tarihinde Ensar Vakfı’nın 37. Olağan Genel Kurulu’na katıldı. Burada yaptığı konuşmada İmam Hatip Okullarının bugüne gelmesinde Ensar Vakfı’nın gayret ve rolü olduğunun altını çizdi. Ayrıca dindar nesil yetişterecğiz sözünü de hatırlattı ve “Benhedefimi böyle belirlemişim.” dedi

Emine Erdoğan da Ensarcı

Emine Erdoğan da 26 Şubat’ta Ataşehir’deki Sheraton Otel’de, Ensar Vakfı tarafından düzenlenen ‘Ensar Gönüllüleri Buluşması’nda konuştu.”Artık yeni bir kavşaktayız. Türkiye’nin 90 yıllık enkazını kaldırdık. Fakat enkazın altından büyük meseleler çıktı” dedi.
__________________
alamancı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz alamancı'in Mesajına Teşekkür Etti.