Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.16, 04:30   #32
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Diyanet Çocuklara Seslendi: Şehit Olun

Ben sırf şehit olduğu için birine acıyamam.

Karşıma şehit yakınından biri gelse dese ki "seni korumak için şehit oldu benim evladım" felan dese, ona diyeceğim tek şey "acınızı anlıyorum fakat sizin evladınız bu yola girdiği gün neyle karşılacağını biliyordu bunun vicdanını benim üzerime atamazsınız" derim.

Yok sıcacık yatağımızda uyumak için şehit oldu yok bilmemne bu tür şeyler 19-18 yüzyılın safsataları.

Ayrıca doğu benim vatanım değil, vatanı olarak gören düşünsün. Ben çoktan bölünmeyi kabullenmişim. Halen birlik kardeşlik kuracaklarına inananlar gerçekten polyanna diyarlarında yaşıyorlar.

---

İyi o zaman önüne gelen aldatıldık desin polisi askeri salsın ortaya vursun kırsın ve bunun adı da vatanı savunmak olsun ne güzel dünya be.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.