Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.04.16, 01:11   #44
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Diyanet Çocuklara Seslendi: Şehit Olun

Şehitlik hikaye...

Çok yakın zamanda, 7 polis şehit oldu isimlerini bilen var mı? Var diyen olursa, o kişiyi yalancı ilan ederim.

5 gün önce 6 yıl boyunca dip dibe çalıştığım, çok da sevdiğim arkadaşım şehit olmuş. Ben 5 gün sonra tesadüfen sosyal medya denilen yerde haberine rastladım... Çocuğunun üzüntüsüne dayanamayıp 3 gün sonra annesi de hayatını kaybetmiş. Yemeğini de yemiştim.

Şimdi ne oldu? Giden gittiği ile kaldı. Ne uğruna? Kimse vatanı korudu şu bu demesin...

İslama inananlar için yazıyorum, dinde şehitlik ayrı, devlette ayrı. Bu zamanda hayatını kaybedenlere şehit diyoruz. Maaşı ona göre düzenleniyor. Hepsi bundan ibaret. İsyanlar bastırılsın, feryatlar hafiflesin. Yemişim şehitliğini.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.