Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.04.16, 17:23   #7
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21549
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Nezaket Ruh Sağlığına İyi Geliyor

Nezaketin kuralları vardır.. Günümüzde adı görgü kuralları, eski deyimle adab-ı muaşeret! Her kural kendi içinde yer bulursa insanın ruhu okşanır mültefit olanlar iltifat ettiklerinde karşı taraf ruhen huzur bulur, kendini iyiliğe, güzelliğe doğruluğa yönlendirir kendine gelir.

Ama bazen luzumundan fazla mültefit olmak, hak etmeyenlere bir takım nitelikler yüklemenin adı mültefit olmaktan çıkar yağdanlığa dönüşür. Günümüzde kaçak kara saray sakini ve onun havuz medyası ile diğer yardakçılarına bakıldığında farkı görürsünüz örnek olsun dedim.

Yoksa zat-ı devletleri kaçak kara saray sakini hazreti imam Tayyip Erdoğan Alülülâla. her kötülükten münezzeh öyle iltifatlara ve mültefitlere ihtiyacı yok. Yanındaki ve etrafındakiler yetiyor..

Şimdi dersiniz belki, ya hu bu adamda konuyu nerden alıp nereye götürüyör..Ne yapayım her vesile ile hakikatleri derpiş edip pekiştirmekten kendimi alıkoyamıyorum. Bağışlayın lütfen..

Sn.Suzim,
Paylaşım için teşekkürler efendim.