Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.04.16, 20:51   #12
birbilen
Üye
birbilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 44
Ettiği Teşekkür: 2
Aldığı Teşekkür: 960
Rep Derecesi : birbilen artık herkes tanıyorbirbilen artık herkes tanıyorbirbilen artık herkes tanıyorbirbilen artık herkes tanıyorbirbilen artık herkes tanıyorbirbilen artık herkes tanıyorbirbilen artık herkes tanıyorbirbilen artık herkes tanıyorbirbilen artık herkes tanıyorbirbilen artık herkes tanıyorbirbilen artık herkes tanıyor
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ankara'da Tehlikeli Gerginlik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Alıntı yapmasan, sayfamda görüntülenmese cevap bile yazmazdım. Gerçi cool kardeşim cevabını vermiş..

Sence kafa kesmek çok kötü, bombayla patlatılıp parçalara bölmek iyi öyle mi? Sen şimdi devrimcimi oluyorsun?

Bence biz mümkünse hiç bir yorumda karşılaşmayalım
Demek, demokratik bir hak olan, fikir açıklama ve yayma, bildiri dağıtma, gösteri yapma eylemine yapılan faşist saldırıyı kınadım diye, PKK'nın yaptığı bombalı saldırıları destekliyorum anlamı çıkardın.
Veyahut benim yazdıklarıma yanıt vermekte zorlandın ve beni teröristleri destek vermekle suçlama ,kolaycılığına kaçıyorsun. AKP taktiği yani.
Sanırım sen, bir fikri barışçı yollarla savunma ile teröre başvurma arasındaki farkı bilmeyecek kadar ya cahilsin, ve yahut aralarındaki farkı bilemeyecek kadar gözü kararmışsın (karartılmış).
Benimle tekrar karşılaşmak istememen konusuna gelirsem,
ne yazık ki Türkiye'nin %80'i; Ülkü Ocakları, Nizam-ı Alem Ocakları, Alperen Ocakları veya Osmanlı Ocakları gibi ocaklarda, ya yarı çiğ pişirilmiş, veyahut da fazla pişirilip kalpleri ve akılları kömürleştirilmiş senin gibi şiddet taraftarlarından oluşuyor.
Senin gibi düşünenler çoğunluktasınız yani.
Gerçek teröristler, ellerinin kanlarıyla Habur'dan girip otobüsler üzerinde zafer turları atarken ortalıkta görünmeyen bilmem ne ocaklarında yetiştirilmiş sahte kahramanlar, barışçı liseli kız öğrencileri görünce kahramanlık damarları kabarıp saçlarından yaka paça sürükleyip götürüyorlar.
Bu nedenle sizin gibi, gözlerini kan bürümüş, sivillere saldırarak Türkiye'nin bütünlüğüne PKK'dan daha fazla zarar veren, bütünlük taraftarı Kürtleri bile, bunlarla bir arada yaşanmaz diye düşündürürerek PKK saflarına kaymalarını sağlayan, akıl ve mantığı bir tarafa bırakmış savaş ve kan çığırtkanlarıyla karşılaşmamak mümkün değil, sizin gibilerin sayısı çooooooook fazla olduğunda da, Türkiye parçalanmak üzere, sizlerin çokluğundan bu ülkenin burnu bir türlü ...tan kurtulmuyor.