Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.04.16, 17:35   #2
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131181
Aldığı Teşekkür: 42581
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Cumhurbaşkanına Küfür Edilir mi? | Yılmaz Özdil

Döndüm dolastim, yeniden cevap vermiyecektimde, sadece Cihan Savasindaki su 15´lileri yeniden hatirladim.

Ne Hayirli Evlatlar yetistirilmis´ki, Namusu ve Serefi üzerine, Ölümü bile gözlerinin önüne getirerek, bir dakika bile beklemeyip, Bacisinin ve Anasinin Serefini korumak icin, Canina feda ettiler.

Ney icin?.

Kardeslerinin Irzina gecilirken, Yok bu Irza gecme degil, Bademleme, Din´imize uygun oldugunu duymak icinmi Canlarina kiydilar?.

Isgal altina alan Düsman bile bu kadar Türkiye Cumhuriyetin Evlatlarinin Irzina gecemedi, Irzina gerilirmektense, Ölümü bile gözlerinin önüne getirerek, bir an bile beklemeyip, Cihan Savasina katildi!.

Ammada bir nesilmis, adi üstünde Umrede bile Cenabet Nesil!.

Buysa sizin nesliniz, Batsin Kurusun O Nesliniz!.

Sehitlerimizi Kelle yapan hashasiler, adeta Sehit haberlerinde Göbek atmakta!.

Sehitlerimizi Kelle yapmaklada yetinmeyip, Teröristlere Anit diken Hashasiler ordusu!.

Eey AKP´liler, Vakif adi altinda, Cocuklarinizin Irzlarina gecilirken Ker-anelerini desteklediginiz Hashasiler, "size yöneldiginde" kimden Imdat bekliyeceksiniz?.

Bu kadar aci gercegi buraya koyduktan sonra, acaba Namusunuz ve Serefiniz kac Makarna paketi, Kac Bademleme eder simdi?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.