Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.04.16, 22:56   #2
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45967
Aldığı Teşekkür: 39531
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İslamcı Faşizm Adım Adım İlerliyor

Ancak İslamcı faşizm başarıya erişemeyecek.

Ben daha bunlardan kopmalar olmadan önce AKP'nin ve lideri Tayyip' in tüm eski ittifakları ile savaş hali yaratıp, onları tasfiye ettiğini ve sonunda birleriyle kavgaya tutuşacaklarını burda defalarca yazdım.

Önce liboşları kullanıp sonra tasfiye ettiler.

Ardından Cemmat' i kullanıp onu tesafiye ettiler.

Ve şimdi kendi içlerinde Tayyip' in keyfine göre AKP' nin en önemli isimlerini tasfiye ettiler ve onlarla uğraşıyorlar.

Ama direnişi şimdi kendi içlerinde de yaşıyorlar...

Başta Arınç ve Gül olmak üzere birçok AKP kurucusu şu an Tayyip ile hırlaşma durumunda...

Serok David bile Tayyip' le hırlaşıyor...

...

Bunlar bir birlerini çoktan yer bitirirdi ama özellikle MHP, Tayyip' in çanak yalayıcılığını yaptıkça ve CHP muhalefeti böyle yumuşak bir şekilde devam ettirdikçe saltanat (!) uzatmalarını oynamaya devam ediyor.

...

Ama gidecekler... Bir birlerini yiye yiye gidecekler.