Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.04.16, 16:05   #6
Supernatural
Müdavim

Supernatural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 942
Ettiği Teşekkür: 17877
Aldığı Teşekkür: 25320
Rep Derecesi : Supernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Evren Canlı mıdır?

Bu konuyu açtım çünkü daha önce böyle bir konudan hiç haberim olmamasına rağmen aynen böyle düşündüğüm için çok enteresan geldi, tabii benim özetimin tam bir açılımıdır bu yazı, özetle düşüncem şuydu: Hani hep Tanrı'dan şöyle söz edilir: ''Doğmamıştır doğurmamıştır, ezeli ve ebedidir diye...
Bu özelliklere haiz olan tek bir kavram vardı bana göre, o da doğa kanunlarıydı...
Evet, doğa kanunları ne doğmuştur, ne doğurmuştur, ezeli ve ebedidir, bir Tanrıya da ihtiyacı yoktur çünkü doğa kanunları madde temelli olasılıklar ve koşulların ortaya çıkardığı mükemmel bir etkileşim ve uyumun, mükemmel bir sonucudur...
E hal böyle iken bu yazıyı paylaşmak boynumun borcu oldu.

TEARS AND SOUVENIRS
Supernatural Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Supernatural'in Mesajına Teşekkür Etti.