Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.04.16, 16:05   #6
Rosebud
Müdavim

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 884
Ettiği Teşekkür: 22268
Aldığı Teşekkür: 25498
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Evren Canlı mıdır?

Bu konuyu açtım çünkü daha önce böyle bir konudan hiç haberim olmamasına rağmen aynen böyle düşündüğüm için çok enteresan geldi, tabii benim özetimin tam bir açılımıdır bu yazı, özetle düşüncem şuydu: Hani hep Tanrı'dan şöyle söz edilir: ''Doğmamıştır doğurmamıştır, ezeli ve ebedidir diye...
Bu özelliklere haiz olan tek bir kavram vardı bana göre, o da doğa kanunlarıydı...
Evet, doğa kanunları ne doğmuştur, ne doğurmuştur, ezeli ve ebedidir, bir Tanrıya da ihtiyacı yoktur çünkü doğa kanunları madde temelli olasılıklar ve koşulların ortaya çıkardığı mükemmel bir etkileşim ve uyumun, mükemmel bir sonucudur...
E hal böyle iken bu yazıyı paylaşmak boynumun borcu oldu.