Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.04.16, 02:24   #8
Supernatural
Müdavim

Supernatural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 889
Ettiği Teşekkür: 22445
Aldığı Teşekkür: 25757
Rep Derecesi : Supernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Evren Canlı mıdır?

Evet mutlaka noktasına virgülüne kadar sindire sindire okunması gereken bir makale, şiddetle tavsiye ediyorum, bir an için karşı koyulamaz bir merak duyduğunuz konuda kendi kelimelerinizle çerçevesini çizebildiğiniz ancak çok da ayrıntısına giremediğiniz bir takım düşüncelerinizin aniden ayrıntılandırılmış haliyle karşınıza çıktığını tasavvur edebilirseniz bunun benim için ne kadar şoke edici ve tarif edilemez bir mutluluk olduğunu tahmin edebilirsiniz.
Hoş, emekli olmadan önce de fazlasıyla ilgileniyordum bu tür konularla ama artık daha bir keyfini çıkararak ilgileniyorum, gecenin geç saatlerine kadar...
Din ve Tanrı konusu hep ilgimi çekmiştir fakat pek bilindik şekliyle değil...
Daha derin...
Sığ sularda yüzmek daha tehlikeli geliyor bana insanlık açısından.
Şunu çok net söyleyebilirim ki kafayı sıyırmıyorsunuz, bilâkis ufkunuz genişliyor daha bir başka bakıyorsunuz evrene ve yaşama...
Ve ben bu özgür, sınırsız, uçsuz bucaksız bakışı sevdim.
Hem de çok.
Supernatural isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Supernatural'in Mesajına Teşekkür Etti